zapakatel.cz

Další témata:

Zapakatel.cz

Zapakatel.cz

Jedním ze slevových serverů, které figurují v českém virtuálním prostředí, je zapakatel.cz. Na vlastních webových stránkách je popsán, jako „první československý server zaměřený na hromadné nakupování a slevy na internetu“.

Jak funguje zapakatel.cz

Zapakatel.cz funguje jako klasický slevový server nabízející vlastní slevy. Nejedná se tedy o takzvaný slevový agregátor. Princip je tedy v tom, že máte volbu nakoupit si voucher neboli kupón se slevou, který je aktivován v okamžiku, kdy si jej na www.zapakatel.cz zakoupí dostatečný počet zájemců. Poté jej obdržíte emailem a čerpání je již na vás.Lokality na www.zapakatel.cz

Na internetových stránkách www.zapakatel.cz si můžete vybírat slevy v České a Slovenské republice také na dle lokalit. Máte na výběr z třinácti krajských měst u nás a čtyřech největších měst na slovensku. Zapakatel.cz má také zákaznická centra a to v Praze a Brně.

Aktuální slevy zapakatel.cz

Zapakatel.cz nabízí aktuální slevy a slevy last minute. Aktuální slevy naleznete hned na úvodní stránce. U každé jsou uvedeny nejdůležitější informace, jako je čas do vypršení slevy, původní cena a cena zapakatel.cz, procentní rozdíl, kolikrát již byla zakoupena a její stručný popis.

Last minute

Server zapakatel.cz nabízí také slevy last minute. Jedná se o nabídky, které již nejsou platné na internetu, ale můžete je zakoupit v hotovosti v pražském zákaznickém centru zapakatel.cz.