www.Slevomat.cz - wellnes pobyty, cestování, dovolená

Další témata:

Slevomat.cz - dovolená, pobyty, zájezdy

Slevomat.cz

Slevomat.cz je nejznámějším slevovým serverem v ČR. Poskytuje atraktivní slevy v oblasti péče o zdraví, relaxace, sportovního zboží, ale aktuálně zejména zájedzů a dovolených. Pojďme se tedy podívat na slevy v sekci "Slevomat - dovolená / zájezdy" a "Slevomat wellnes pobyty pro dva".

Slevomat.cz - Pobyty u moře i v ČR

Informace o pobytových zájezdech v ČR i v zahraničí najdeme v části www.Slevomat.cz Pobyty / Dovolená / Cestování. Najdeme zde přehledně seřazeny výhodné slevy a akce na pobyty u moře, na českých horách i na Slovensku.Slevomat.cz - pobyty v ČR

Pro zájemce o dovolenou či pobyty v České republice je připravena bohatá nabídka. Chcete-li si užít hezký víkend ve dvou, můžete si objednat na Slevomatu wellnes pobyt pro dva například v Jeseníkách nebo Beskydech nebo využít některé ze slev na víkendový pobyt.

Pobyty u moře

Pro letní sezónu má Slevomat připravenou nabídku pobytů u moře za atraktivní ceny. Se Slevomatem dovolenou u moře pořídíte za bezkonkurenční ceny a můžete si užívat odpočinku na pláži v Bulharsku, Řecku, Turecku, Chorvatsku, Itálii nebo Tunisku. Najdete zde dovolenou podle svých představ a potřeb.

Lázeňské pobyty a akce

Pokud už jste unaveni a cítíte, že Vaše tělo potřebuje kromě pořádného oddychu i trochu odborné péče, může Vám nabídnout Slevomat wellnes pobyty pro dva v lázních v České republice i na Slovensku. Za velmi příznivou cenu si tak můžete dopřát kvalitní odpočinek s péčí profesionálů. Ať už si na obejdáne na slevomatu wellnes pobyty v Luhačovicích, Mariánských lázních, v Beskydech, Jeseníkách, Krkonoších nebo třeba v Praze, odpočinete si od svých každoděnních starostí a to za více než příznivou cenu.

Trochu historie

Slevomat.cz je prvním slevovým serverem v České republice a momentálně asi nejznámější. Inspirací pro vznik byl americký slevový server Groupon. Od vzniku tohoto serveru již na českém trhu funguje více než stovka podobných slevových serverů, ale Slevomat.cz je v tomto pelotonu stále na 1. místě. Tato služba funguje na principu poskytování slev ve výši 50 – 90 %, přičemž nejčastěji nabízené a využívané slevy jsou na jídlo, fitness a víkendové pobyty.
Půjčky:

Seznamky: