SMS půjčka první zdarma

Další témata:

SMS půjčka - první zdarma - kde ji hledat

Cetelem půjčka

Člověk má někdy pocit, že dnes už není zadarmo vůbec nic. Všude jsou vyžadovány poplatky a příplatky a to platí zejména ve světě financí a nebankovních půjček. O to více může překvapit fakt, že v oblasti SMS půjček můžeme najít produkt „SMS půjčka – první zdarma“. Kdo tento úvěr poskytuje a za jakých podmínek?

Mikropůjčka – rychlá, ale drahá

Mikropůjčka je produkt, který je typický svoji rychlostí a dostupností, ale také vysokou cenou. V rámci boje o zákazníka se ale některé společnosti nebojí vykročit vstříc novým klientům krokem takřka mílovým. Za produkt, který je poměrně drahý, tak nemusíte zaplatit vůbec nic.Standardní parametry

Ve všech ostatních parametrech se tyto půjčky zdarma nijak neliší od svých „zpoplatněných“ kolegyň. První půjčku zdarma žádáte přes online formulář, volíte si částku a dobu splatnosti, poté zadáváte své osobní údaje a žádost odesíláte ke schválení.

Obratem je Vaše žádosti posouzena a – jeli vše v pořádku – také schválena. Peníze jsou ihned odesílány na Váš bankovní účet. Rychlost a dostupnost zůstávají, cena za půjčku klesá na nulovou hladinu.

Ferratum, Zaplo

První půjčky zdarma poskytuje například společnost Ferratum, která Vám poskytne až 3000 Kč až na 30 dní. Další je kupříkladu společnost Zaplo – zde můžete získat napoprvé a zdarma až 8000 Kč na 1 – 30 dní.

Půjčujte si zodpovědně

Je důležité si uvědomit, že ač je půjčka zdarma, je k ní nutno stále přistupovat zodpovědně a obezřetně. Pokud byste se například opozdili se splátkou, může Vám být naúčtován standardní poplatek za poskytnutí půjčky a případně budete vystaveni i sankcím. Na půjčku zdarma pak můžete zapomenout.

Sestavte si rozpočet

Dále je potřeba pamatovat na to, že i když půjčku bez problémů splatíte z další výplaty, budou Vám možná za další měsíc peníze zase chybět a budete nuceni si znovu požádat o půjčku. Pak ale musíte počítat s tím, že to již nebude první půjčka a nebude tedy zdarma. Dobře si proto promyslete, za co půjčené peníze utratíte, a zkuste se zaměřit na posouzení svých příjmů a výdajů. Zkuste si také sestavit alespoň základní měsíční rozpočet.
Půjčky:

Seznamky: