Výhodné půjčky bez doložení příjmů

Další témata:

Rychlá půjčka bez doložení příjmů

Vykupto.cz

Zdaleka ne každý může při žádosti o půjčku nebo jinou finanční službu prokázat pravidelným příjmem. To se týká nejen nezaměstnaných nebo lidí odkázaných na sociální dávky, ale i mnoha pracujících.

Pokud si potřebujete půjčit peníze, ale svůj příjem nemůžete prokázat, nebude pro Vás pravděpodobně možné získat bankovní půjčku a také mnohé nebankovní instituce o Vás nebudou mít zájem.

Je zde ale naštěstí několik možností, jak získat půjčku bez doložení příjmů.Kreditní karta, kontokorent

První možností může být bankovní kreditní karta nebo kontokorentní úvěr. Jak na to? V době, kdy doložitelný (byť třeba minimální) příjem máte, si v bance můžete vyřídit kreditní kartu nebo kontokorent. Pokud už jednou kreditní kartu máte, nikdo se Vás nebude ptát na to, kolik vyděláváte. S kreditní kartou tedy máte k dispozici půjčku bez dokládání příjmů. Pokud ovšem kreditní kartu využíváte i v době, kdy jsou Vaše příjmy nižší, musíte si být jisti, že budete schopni řádně splácet splátky.

Nebankovní půjčka Provident

Další možnost nabízí známá a renomované nebankovní společnost Provident. Ta poskytuje půjčku bez zbytečné byrokracie až do výše 80000 Kč a můžete si vybrat mezi hotovostní (na ruku) nebo bezhotovostní formou (na účet). Splatnost půjčky Provident je 45, 60 nebo 100 týdnů.

Půjčky před výplatou

Třetí možností jsou malé, rychlé, dostupné krátkodobé půjčky – půjčky před výplatou. Jejich výše se pohybuje mezi 500 – 10000 Kč a většina společností, které tyto půjčky nabízí, nevyžaduje dokládání příjmů. V některých případech je tolerován i záznam v registru dlužníků.
Půjčky:

Seznamky: