Nakupvakci.cz

Další témata:

Nakupvakci.cz

Slevomat.cz

Na českém trhu se nachází celá řada slevových serverů. Každý jistě zná Slevomat, který na poli slev hraje prim.

Neznamená to však, že by se na internetu nenašla konkurence. Jedním z takových konkurentů je bezesporu Nakupvakci.cz, který v roce 2013 dosáhl obratu, který převyšuje sto milionů korun.

Služby

Užívání slev je u nás velmi oblíbené, server Nakupvakci.cz nabízí celou řadu možností, jak ušetřit.Je pochopitelné, že můžete získat slevu na klasické zboží, jako jsou boty či drobná elektronika. Slevy, které nejsou tak úplně běžné jsou například slevy do restaurací, hotelů či nejrůznějších wellness center. Díky Nakupvakci.cz můžete též zažít nejrůznější zážitky, na něž byste před tím ani nepomysleli.

Pokud chcete udělat radost svým blízkým, není nic jednoduššího, než jim darovat slevový voucher. Co se týče dárků, na takovýchto slevových serverech se vybírá opravdu snadno.

Placení probíhá opravdu velmi pohodlně. Stačí zaplatit převodem, platební kartou či přes dnes velmi oblíbený platební nástroj PayPal.

Historie

Nakupvakci je vlastněn společností Garuma s.r.o jejímiž zakladateli jsou Tomáš a Martina Karabovi.

Celý český trh se slevovými portály je poměrně mladý a malý. Právě proto je dost omezený, a co do počtu slevových serverů už výrazně neporoste. Dominuje mu Slevomat, který se dá jen těžko porazit. I přes to Nakupvakci generuje velké zisky a stává se konkurencí, která z trhu ukusuje čím dál větší podíl.

Stěžejním bodem ve vývoji tohoto slevového portálu bylo unesení otřesu s takovýmito slevami v letech 2012-2013. V tomto období se totiž dělila zrna od plev a na trhu přežili jen tvrdí hráči s ostrými lokty. Mezi ně se bezesporu řadí portál Nakupvakci.cz, který se stal jedním z nejvíce respektovaných slevových serverů u nás.
Půjčky:

Seznamky: