Leyter.com - seznamka i sociální síť

Další témata:

Seznamky:

Leyter.com

Vykupto.cz

Podobně jako seznamka eDarling je také Leyter.com tak trochu "jiná seznamka". Leyter je ryze český projekt party mladých lidí, které už nebavily kasické seznamky, u kterých se jen vysedává u počítače - surfuje, chatuje či mailuje, a skutečná živá akce nikde. Leyter.com totiž není jenom seznamka, ale hlavně sociální síť, která má lidem pomoci domluvit se na společné "offline" zábavě.

Leyter.com - seznamka

Leyter se dá rozdělit na dvě části. První část je klasická seznamka, kde si můžete hledat partnera na vážný i méně vážný vztah. V části Seznámení si klasicky zvolíte, zda hledáte muže či ženu, zadáte věkové rozhraní a můžete omezit výběr na některý z krajů ČR. Pro aktivní seznámení je samozřejmě potřeba být do systému přihlášen.Najdi své přátele na Leyter.com

V části "Najít přátele" pak můžete hledat lidi, se kterými můžete zajít třeba na squash, do kina, na koncert - takové, kteří mají podobné zájmy jako vy a bydlí někde ve Vašem okolí. Pomocí fukce Chci se seznámit, si pak můžete potenciální prátele "filtrovat" podle místa Vašeho bydliště a Vašich zájmů. Cílem by měla být hlavně ona akce - tedy domluvit si společné sektání a něco podniknout. A čím víc se Vás sejde, tím lépe.

Pomoc v cizím městě

Systém Leyter může být doslova záchranou pro ty, kteří pobývají v cizím městě (například na služební cestě), kde nikoho neznají. Prostřednictvím Leyter.com si jednoduše můžete zjistit, kdo z přihlášených uživatelů se nachází ve Vaší blízkosti a případně si domluvit setkání. Na to lze použít například funkci "Kdo je kolem".

Leyter.com - recenze

Informace o Leyter.com si můžete přešíst také na stránkách o Startup projektech na Lupa.cz nebo v článku Leyter chce obrátit naruby svět sociálních sítí od J.X.Doležala na stránkách Reflexu.
Půjčky: