www.Štěstí.cz - osudová seznamka pro všechny

Další témata:

Osudové seznámení na Štěstí.cz

Vykupto.cz

Jste sama nebo sám a hledáte k sobě partnera? Už jste prošli několik seznamek a nenašli jste toho pravého nebo tu pravou? Vyzkoušejte Štěstí.cz - osudovou seznamku zdarma.

Seznámení na Štěstí.cz

To že je seznamka Štěstí.cz opravdu osudová seznamka si budete moci vyzkoušet přímo na vlastní kůži. Štěstí.cz totiž není obyčejná seznamka - pokud se máte seznámit se svým osudovým partnerem, bude to právě na Štěstí.cz Seznamovat se mohou muži i ženy, všech věkových kategorií i všech orientací.Co najdeme na www.Štěstí.cz - osudové seznamce

Předně si můžeme prohlédnout nabídky již zaregistrovaných uživatelů. V přehledném formuláři si zvolíme základní "parametry" našeho osudového partnera - pohlaví / sexuální orientaci, odkud pochází, věkové rozmezí, můžeme si zvolit jaký vztah hledáme (od flirtu přes přátelství až po vážný vztah).

Slevové servery na českém internetu

Dále můžeme vybrat, jaký má mít náš budoucí partner vztah k tabáku a alkoholu. Samozřejmě můžeme zadat i ideální hmotnost a výšku. Po odeslání formuláře se nám zobrazí pouze inzeráty s nabídkami, které odpovádají námi zadaným kritériím. A můžeme začít vybírat.

Příběhy štěstí i plánování srazů

Kromě hledání osudového partnera nám Štěstí.cz osudová seznamka nabízí zdarma také možnost přečíst si některé šťastné příběhy, kterých bylo Štěstí.cz svědkem. Na hlavní stránce také najdeme možnost svolávat srazy uživatelů Štěstí.cz a další zajímavosti.
Seznamky:

Půjčky: