Pepa.cz - pobyty, ubytování, zájezdy

Další témata:

Pepa.cz - pobyty zájezdy

Předností internetu není málo, jednou z těch, kterou mnozí uživatelé využívají je výhodné a pohodlné nakupování ze slevových portálů. Oblíbeným a doporučovaným slevovým portálem je také Pepa.cz. Pepa umožňuje návštěvníkům pohodlně prohlížet různé slevové nabídky služeb.

U každé nabídky můžete vidět fotografii, popis slevové akce, a také bývá zobrazena výše slevy, která je na službu / pobyt aplikována.

Nabídka pobytů

Portál Pepa zobrazuje i různé pobyty, poznávací, fitness, pobyty s dětmi. Je zde více kategorií a díky pokročilým funkcím portálu Pepa si můžete nechat zobrazit pouze kategorie, které splňují vaše požadavky. Nabídky můžete ještě lépe odfiltrovat tím, že nastavíte cenové rozpětí, ve kterém mají být nabídky pobytů zobrazeny.Filtrace pobytů umožňuje uspořit čas tím, že není potřeba sledovat příliš mnoho nabídek, které bychom si třeba ani nekoupili. Něco jiného je pokud ještě nevíte jaký typ pobytu si koupit. Pokud si tedy necháte zobrazit úplně všechny nabídky, můžete si tak vytvořit dobrou představu co jaký typ pobytu byste preferovali.

Objednání pobytu na slevovém portálu

Jak ale funguje objednání takového pobytu přes portál Pepa.cz? Jednotlivé nabídky služeb - pobytů je možné objednat pomocí objednávkového formuláře přímo ze stránek webu Pepa. Po tom, co portál obdrží vaší platbu dostanete váš poukaz na slevu, který můžete neprodleně uplatnit. Díky omezením bankovních převodů trvá převod mezi bankami i 2 pracovní dny.

Znamená to, že pokud nevyužijete platbu kreditní kartou a nebo jednu z dalších rychlých plateb, můžete na slevový poukaz čekat nějaké ty hodiny navíc.
Půjčky:

Seznamky: