Slevomat pobyty pro dva

Další témata:

Slevomat.cz - pobyty pro dvojice

Slevomat.cz

Ve dvou se to lépe táhne. Zvlášť, když používáte Slevomat a nakupujete, jako byste byli jeden. Za cenu zájezdu pro jednoho tak pojedete na dovolenou společně. To už stojí za nákup přes Slevomat - pobyty pro dva u moře i v Čechách zde pořídíte za zlomek normální ceny.

Tento typ zájezdů je stále více využívanou nabídkou. Služba obsahuje poukazy pro dovolenou doma i v zahraničí. V nabídce jsou lázně, horská střediska nebo poznávací zájezdy třeba s ochutnávkou vína a mnoho doplňkových zážitků. Ve dvou prožijete skvělý pobyt, který vás sblíží a budete moci zapomenout na jakékoliv problémy.A to tak levně, že platbu ani nepoznáte na svém bankovním účtu. Za pět minut si vyberete, objednáte a druhý den můžete vyrazit.

Eurovíkendy se Slevomatem

Zvláště oblíbeným programem cestovních agentur jsou třídenní zájezdy do vybraných destinací v Evropě. V podstatě za cenu letenky získáváte pobyt a třeba snídani a turistické prohlídky pamětihodností. Pokud nechcete opustit hranice České republiky, můžete využít některé z nabídek na pobyty pro dva v Praze, na českých horách (Jeseníky, Beskydy) nebo na dalších místech naší vlasti. Pobytový zájezd se Slevomat.cz znamená ještě další úspory. Jedete dva a platí jen jeden. Podíváte se tak do Paříže, Londýna, Říma nebo Benátek ve dvou a vaše náklady budou stejné jako byste jeli sami.

Kvalitní nabídka

Od ostatních účastníků těchto zájezdů pro dva si můžete přečíst reference. Ve Slevomatu jsou vždy kladné. Slevomat je nekompromisní v posuzování stížností a pokud by inzerent porušil podmínky a nedodal požadovanou službu v odpovídající kvalitě, peníze by Vám vrátil na základě vlastního rozhodnutí. Tímto postupem se tak nemusíte dohadovat s cestovkou nebo zdlouhavě řešit problémy. Zavolejte nebo napište, že jste nebyli spokojeni. Do několika hodin budete mít peníze zpět.

Přesné podmínky

Ve Slevomatu neexistují změny podmínek nebo nějaká skrytá a nevýhodná ustanovení smlouvy. Každý inzerent musí předložit jasný a srozumitelný inzerát, který se řídí vlastními pravidly Slevomatu. A ty znamenají například prokázání skutečné slevy, porovnání s konkurencí a tedy vaši jednoznačnou výhodu. Svěřte se odborníkům. Zkušení pracovníci dobře znají veškeré triky a nedovolí, abyste se nechali nachytat. Na Slevomat.cz pobyty pro dva pořídíte levně, výhodně a bezpečně.
Půjčky:

Seznamky: