eDarling - seznamka pro náročné

Další témata:

Seznamky:

eDarling.cz

Vykupto.cz

Víte, jakého partnera k sobě chcete, ale nemůžete jej stále najít? Připadají Vám všechny internetové seznamky spíše "pro puberťáky"? Do České republiky přichází seznamka eDarling, která má ve svém podtitulu "seznamka pro náročné". Podívejme se, co Vám eDarling.cz může nabídnout a co lze či nelze od této služby čekat.

Seznamka eDarling ve světě

eDarling je v zahraničí známá a využívaná internetová seznamka. Byla založena v Německu a v současné době má něco kolem 12 milionů registrovaných uživatelů. Kromě Německa působí například i v Rakousku, Francii, Švýcarsku, Norsku, Holandsku nebo ve Španělsku. Zakladatelé eDarling se zaměřují na tzv. singles, kteří většinou mají jasnou představu o svém životě, a proto mají také na svého budoucího partnera zpravidla náročné požadavky.Registrace na eDarling.cz zdarma

Do systému eDarling se můžete zaregistrovat zcela zdarma a velmi jednoduše - ve vstupním formuláři zadáte svůj email a zvolíte, zda jste muž nebo žena a zda hledáte muže či ženu. Poté zadáte heslo a můžete přistoupit k prvnímu a důležitému kroku - osobnostnímu testu.

eDarling.cz - seznamka pro náročné

Osobnostní test na eDarling.cz

Osobnostní test má za cíl najít k Vašemu profilu vhodné partnery tak, aby byl výběr vyhovujících partnerů co nejpřesnější. To je jeden z hlavních prvků, který eDarling - seznamku pro náročné - odlišuje od "běžných" seznamek. V testu zodpovíte otázky týkající se Vaší osoby a také požadavků na partnera. V úvodu testu zadáte datum svého narození, zvolíte, zda ja jak moc Vám záleží na věku partnera, dále určíte Váš rodinný stav a nejvyšší dosažené vzdělání.

Následuje řada otázek týkající se Vaší fyzické dispozice - výšky, hmotnosti, vzhledu a rovněž Vašich požadavků na postavu budoucího partnera.

Nabídka vhodných partnerů

Po dokončení by Vám eDarling.cz měl poskytnout seznam vhodných partnerů k seznámení. Nemusí to být ale úplně jednoduché - v případě neplaceného členství je to bez záruky. Může se tedy stát, že v databázi pro Vás žádný vhodný partner nebude.

eDarling - VIP placené členství

Jinak je to v případě placeného členství - pokud se zaregistrujete jako VIP člen, za příslušný poplatek Vám e Darling bude nabídku seznámení garantovat - v případě půlročního členství je to deset a v případě ročního až dvacet seznámení.

Každopádně - eDarling je seznamka pro náročnější klienty, která se určitě od ostatních odlišuje a stojí za to ji vyskoušet - ať už s placenou "garantovanou" registrací nebo s neplacenou registrací "bez záruky". Třeba se Váš osudový partner právě přihlásil na eDarling.cz!

Náš tip - seznamka Leyter.com: Pokud chcete vyzkoušet další "trochu jinou" seznamku, je tady pro Vás leyter.com - "GPS seznamka" - založená na využití nejmodernějších technologií a sociálních sítí.
Půjčky: