HyperSlevy.cz

Další témata:

HyperSlevy.cz

Slevomat.cz

Slevové portály se u nás těší poměrně velké popularitě. My se dnes podíváme na portál, který obsazuje třetí příčku v žebříčku slevových portálů u nás. Jsou jím HyperSlevy.cz.

Historie serveru

Tento slevový portál byl založen 1.9.2010. Patří společnosti Hypermedia a.s., která sdružuje více než 30 webů s nejrůznějším zaměřením.Díky tomu, že tento slevový portál přežil krizový rok, kdy slabé slevové portály z důvodu chybného hospodaření krachovaly, je dnes jedním z největších hráčů na trhu.

Měsíčně jej navštíví 538 100 uživatelů. Registrovaných uživatelů pak zde je více než 270 000. Dle serveru HyperSlevy.cz se díky němu ušetřilo již více než 1 253 496 981 Kč.

Služby

Spektrum poskytovaných slev na HyperSlevy.cz HyperSlevy.cz je opravdu široké. Když se do nich totiž ponoříte, nebudete vědět, co chcete víc.

V první řadě zde seženete klasické zboží. Je jedno jestli chcete kvetoucí čaj nebo pánskou peněženku, nějaká zajímavá sleva se vždycky najde.

Dalšími oblíbenými slevami jsou slevy na cestování. Za rozumné ceny procestujete Česko a notnou část Evropy. S tím souvisí slevové vouchery do restaurací či hotelů, které mohou mnohanásobně zlevnit požadované služby.

Tyto slevové servery mohou značnou měrou usnadnit výběr dárku. Pokud nevíte, co svým blízkým darovat, vězte, že vám v rozhodování takový web jistě pomůže.

Velkou výhodou je zde rychlost vyřízení. Stačí jen bezhotovostně zaplatit kartou online či přes bankovní účet. Můžete též darovat dárkový voucher, který jistě udělá radost nejednomu z vašich blízkých.
Půjčky:

Seznamky: