Existuje SMS půjčka ihned úplně každému?

Další témata:

Existuje SMS půjčka, kterou dostane ihned úplně každý?

Slevomat.cz

Při nečekaných výdajích nebo finančních problémech je potřeba co nejrychleji a nejjednodušeji přijít k penězům a své závazky splatit. Žádost v bance je většinou zdlouhavá a s neúspěšným výsledkem. Pokud vám ale k překlenutí krátkodobé finanční krize postačí pár tisíc korun, obraťte se na některou z nebankovních společností, kterých u nás působí víc než dost.

Produktem pro tyto situace přímo stvořeným je SMS půjčka ihned úplně každému na účet.Jednoduché a rychlé vyřízení SMS půjčky

Vyřízení SMS půjčky je velmi snadné. Jde o mikropůjčku určenou pro situace, kdy složitá administrativa není na místě. Tuto půjčku získáte ihned, a to i díky automatizovanému systému schvalování. Při žádosti o půjčku se vyplňuje jednoduchý formulář pomocí posuvníků. Stanovuje se výše půjčky, datum splatnosti a vyplňují základní údaje. Po schválení jsou peníze ihned odesílány na účet žadatele. Při opakované žádosti pak už stačí zaslat SMS zprávu ve správném znění a není třeba vyplňovat formulář.

Pro koho je tato blesková půjčka určena?

SMS půjčka ihned úplně každému je mikroúvěr určený pro žadatele od 18 let, kteří jsou občany ČR. Uspět mohou klidně i ti, kteří nemohou prokázat svůj příjem nebo mají negativní záznam v registru dlužníků. Pokud vám banka neschválila půjčku, není tedy všem dnům konec.

Jaká je výše této mikropůjčky a doba splatnosti?

Rychlá SMS půjčka ihned úplně každému nabízí maximálně 5 000 Kč. U některých společností to může být i více a větší výhody mají žadatelé při opakovaných žádostech. Splatnost se dá nastavit, většinou od 2 do 35 dnů. Půjčka se splácí v jedné splátce navýšené o poplatek. První půjčka bývá někdy dokonce zcela zdarma, bez poplatku.
Půjčky:

Seznamky: