Cetelem půjčka

Další témata:

Osobní půjčka Cetelem

Cetelem půjčka

Zajistit si dostatek peněz není až tak obtížné. Tedy pro toho, kdo má dostatek majetku, velký obrat na bankovním účtu a kdo také nikdy nezapomněl včas zaplatit nějaký svůj dlužní závazek. Jinak se půjčky shánějí mnohem hůř a hlavně stojí poměrně dost peněz.

Cetelem půjčka je však půjčkou pro široký ojkruh žadatelů a pro ty, kteří chtějí platit jen minimální úrok.

Cetelem půjčka je velmi jednoduchá a pohotová. K získání stačí jen dva doklady totožnosti a stálý doložitelný příjem.Půjčku není potřeba ničím zajišťovat ani se nemusejí dokládat různé majetkové nebo finanční výkazy. Společnost Cetelem není bankou a nevyžaduje zakládání žádného běžného účtu. Tím se ušetří čas a také řada různých poplatků. Půjčku lze vyřídit včetně potřebných dokladů z tepla domova.

Odeslání žádosti

K získání půjčky stačí vyplnění dotazníku na stránkách společnosti Cetelem. Požadované doklady je možné oskenovat a poslat poštou. Cetelem půjčka znamená pohodlí a velkou úsporu peněz. Po odeslání dotazníku je půjčka předběžně schválena a po obdržení dokladů jsou peníze poukázány na jakýkoliv účet. Není tedy nutné navštěvovat pobočky bank nebo se vydávat do kanceláří společností, které půjčují finanční prostředky. Půjčka Cetelem je tak maximálně bezpečná a velmi příjemná.

Parametry půjčky

Osobní Cetelem půjčka zajistí skutečnou finanční nezávislost. Minimální výše začíná na 20.000 Kč a končí na závratném milionu korun. Bez ručitele a zajištění si lze snadno opatřit až 200.000 Kč. A podmínky jsou skutečně skvělé. Úrok je jedním z nejnižších na finančním trhu a platí pro půjčky do 2 let splatnosti.
Půjčky:

Seznamky: